O nas

Pizza & Pasta San Domingo inspiruje się kuchnią włoską, w której ważny jest nie tylko wyjątkowy smak, aromat i wygląd potraw, uzyskany dzięki zastosowaniu świeżych, najlepszych jakościowo składników i samodzielnemu przygotowywaniu dań, ale również bardzo ważna jest atmosfera pełna radości ze spotkania z bliskimi przy stole, bez pośpiechu, w miłej i ciepłej atmosferze.

 

Serwujemy pizzę włoską sporządzoną według klasycznej receptury z pieca opalanego drewnem. Ciasto z oryginalnej włoskiej mąki typu 00 jest cienkie i chrupiące, pełne smaku i aromatu.

 

Korzystamy tylko z oryginalnych produktów włoskich, ponieważ cenimy sobie wysoką jakość naszych potraw.            

 

Używamy produktów świeżych, naturalnych i nieprzetworzonych lub przetworzonych w niewielkim stopniu, bez zbędnych chemicznych dodatków. 

 

Uważamy, że świetny produkt obroni się sam, nie potrzebuje on wielu dodatków ani przypraw. I na takich produktach budujemy naszą prostą w składniki, ale bogatą w doznania kulinarne kuchnię.

 

Nasz szef kuchni kształcił się i praktykował we Włoszech, a gotowanie to jego pasja.

 

Oprócz pizzy proponujemy kilka rodzajów makaronów, przystawki, zupy, sałatki, desery.

Wyposażenie

EKSPRES FAEMA ENOVA A2

Automatyczny ekspres ciśnieniowy, który został zaprojektowany z myślą o przygotowaniu perfekcyjnego espresso. Pomaga w tym system balansu termalnego, by temperatura wody była z łatwością dostosowywana do każdej kawy. Jednocześnie możemy przygotować 4 filiżanki tego czarnego napoju.

 

Lokalizacja

Sandomierz

Jedno z najpiękniejszych miast w Polsce położone na nadwiślańskiej skarpie, będącej stromym zakończeniem Gór Świętokrzyskich. Porównywane do Rzymu ze względu na swoje malownicze usytuowanie na siedmiu wzgórzach.

W Sandomierzu można zobaczyć doskonale zachowany średniowieczny układ urbanistyczny z renesansowym Ratuszem oraz Zamkiem Królewskim – dawną siedzibą polskich królów i książąt.

Symbolem miasta od lat jest gotycka Brama Opatowska, ze szczytu której można podziwiać panoramę Sandomierza i okolicy.

Krakowska 26

27-600 Sandomierz 

Poniedziałek: 12:00-22:00

Wtorek: 12:00-22.00

Środa: 12:00-22:00

Czwartek: 12:00-22:00

Piątek: 12:00-22:00

Sobota: 12:00-22:00

Niedziela: 12:00-22:00

Dostawa

obecnie niedostępna

Copyright © 2020 San Domingo | Polityka prywatności